Witamy w MEDYK CENTRUM...

Oferty pracy w naszym Centrum Medycznym

Poszukujemy od współpracy lekarzy we wszystkich specjalnościach, szczególnie:

  • alergologia
  • chirurgia dziecięca
  • chirurgia klatki piersiowej
  • chirurgia plastyczna
  • dermatologia
  • kardiologia
  • kosmetologia
  • medycyna estetyczna
  • medycyna pracy
  • medycyna sportowa
  • neurochirurgia
  • neurologia dziecięca
  • psychiatria
  • rehabilitacja

Pielęgniarka w Centrum Leczenia Niepłodności

Zakres obowiązków:

  • Rejestrowanie wizyt oraz kompleksowa obsługa pacjentów;
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją medyczną;
  • Udzielanie informacji o świadczonych usługach medycznych;
  • Prowadzenie ewidencji wykonywanych usług medycznych;
  • Przygotowywanie pacjentów do zabiegów i procedur medycznych
  • Asystowanie przy zabiegach medycznych;
  • Pobieranie i oznaczanie krwi oraz innego materiału biologicznego;
  • Obsługa programów informatycznych oraz aplikacji;
  • Zapewnienie sprawnego przepływu dokumentów i informacji;
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy;
  • Prowadzenie ankiet satysfakcji z pacjentami;

Wymagania:

  • Aktywnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej;
  • Doświadczenia w pracy;
  • Sprawności manualnej i predyspozycji do pracy w gabinecie zabiegowym oraz przy rejestracji pacjentów
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne;
  • Szczególnego zorientowania na pacjenta;
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych;
  • Odpowiedzialność, dokładność, punktualność;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Empatii, pasji do pracy z ludźmi i miłego usposobienia;
  • Chęci do zdobywania wiedzy i poszerzania swoich umiejętności;
  • Wysokiej samodzielności;

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w miłej atmosferze w nowoczesnej placówce medycznej;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Możliwość pracy w doświadczonym i sympatycznym zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na kontakt: biuro@medyk-centrum.pl

Prośba o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prywatne Centrum Medyczne „Medyk Centrum” Jan Bińczyk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna