Witamy w MEDYK CENTRUM...

Ocena zabiegów przy użyciu lasera CO2

W naszym ośrodku od kwietnia 2013 roku wykonano u kobiet prawie 100 zabiegów przy użyciu Lasera CO2. Wykonano zabiegi w postaci:

  • leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
  • poprawy jakości stanu pochwy
  • poprawy suchości pochwy
  • obkurczenia ściany pochwy

Zapotrzebowanie na zabiegi rekonstrukcyjne w przypadku ginekologii estetycznej stale rośnie. Pacjentki zgłaszają się do nas z różnymi problemami: od blizn poporodowych, po deformację wewnętrznych lub zewnętrznych narządów intymnych. Specjaliści rozwiązując je, w znaczący sposób podnoszą komfort życia kobiet, zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki organów.

Laser CO2 to jedyny laser stworzony specjalnie z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Służy do rewitalizacji intymnych narządów kobiecych oraz estetycznych zabiegów rekonstrukcyjnych.

Zabiegi laserowej ginekologii estetycznej przy użyciu lasera CO2 wyróżnia zupełna bezinwazyjność lub nieznaczna inwazyjność, zupełny brak rekonwalescencji lub minimalny okres rekonwalescencji.

Zabieg jest niestresowy, bezbolesny, nie wymaga znieczulenia, z badaniem trwa około 30 minut. Nie wymaga zwolnienia lekarskiego z pracy.

stomatologia w częstochowie

Wnioski:

Efekty leczenia laserem CO2 były bardzo zadowalające. Zdecydowana większość kobiet odczuwa bardzo dużą poprawę już po pierwszym zabiegu.

W 3 przypadkach (u kobiet w podeszłym wieku) wykonano powtórny zabieg. Po zabiegu niektóre pacjentki odczuwały niewielki dyskomfort w pochwie, inne bolesność (w szczególności kilka godzin po zabiegu). Ból ustąpił w okresie kilku godzin.

Zalecenia:

Po zabiegu zaleca się zakaz współżycia i kąpieli w wannie przez okres 10-14 dni.

Jest to nowoczesna metoda, którą polecam w umiarkowanych i lekkich stopniach nietrzymania moczu oraz obniżeniu ścian pochwy i rozluźnienia ścian pochwy (szczególnie poporodowych).Nasz ośrodek zajmuje się kompleksowym leczeniem nietrzymania moczu, wykonujemy zabiegi zarówno operacyjne jak i nieoperacyjne.Zapraszamy do bezpłatnej diagnostyki!

 
 
Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna