Witamy w MEDYK CENTRUM...

Poradnia ginekologiczna
Ginekologia estetyczna
Leczenie nietrzymania moczu
Lasery w ginekologii
Operacje i zabiegi ginekologiczne
Diagnostyka i leczenie niepłodności

Ginekologia

Ginekologia to dziedzina medycyny skupiająca się na zdrowiu kobiet. W Medyk Centrum stawiamy na zapewnienie naszym Pacjentkom kompleksowej opieki ginekologicznej. Oferujemy szereg badań diagnostycznych oraz metod leczenia wielu schorzeń ginekologicznych.

W poradni ginekologiczno-położniczej zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń narządów płciowych kobiet, a także kompleksowym prowadzeniem ciąży.

Dzięki zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej mamy możliwość poprawy wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety, a także pomocy w pozbyciu się dolegliwości związanej z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, które mają ogromny wpływ na komfort psychiczny kobiet oraz poczucie własnej wartości.

W naszej ofercie znajduje się szereg małoinwazyjnych zabiegów operacyjnych, które mają na celu rozwiązania problemów zdrowotnych oraz estetycznych naszych Pacjentek. Dzięki postępowi technik operacyjnych ich rekonwalescencja trwa znacznie krócej niż w przypadku klasycznych zabiegów otwartych oraz są mniej narażone na powikłania i nieestetyczne blizny.

Jednym z aspektów naszej pracy jest również diagnostyka i leczenie niepłodności. Zgłaszają się do nas pary, kiedy pomimo długotrwałych starań mają problemy z poczęciem dziecka. Dzięki odpowiednio zleconym badaniom diagnostycznym oraz terapii, możliwe jest wykrycie i wyeliminowanie przeszkody stojącej na drodze do posiadania potomstwa.

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna