Witamy w MEDYK CENTRUM...

Aktualności w MEDYK CENTRUM

Projekt


 

Medycyna Estetyczna w MEDYKU

Medyk Estetic powstał z myślą o pacjentach szukających młodości. Medyk Estetic proponuje Państwu całe "spektrum" mało inwazyjnych zabiegów, które mają na celu profilaktykę starzenia się, a także przywrócenie zdrowego i naturalnego wyglądu.

W placówce Medyk Estetic zajmujemy się konsultacjami, zabiegami w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii oraz kosmetologii medycznej.

Lifting pochwy Ultra Vera HiFu

Pierwsze na świecie wykorzystanie technologii HIFU w odmładzaniu miejsc intymnych Kobiety. Odblokuj wewnętrzne piękno swojego ciała za pomocą innowacji HIFU. Skuteczne obkurczanie ścian pochwy. Profilaktyka nietrzymania moczu i obniżenia narządu płciowego. Skuteczne i bezpieczne HIFU bez uszkodzenia powierzchni tkanki.

Wystarczy jeden zabieg trwający ok. 30 minut, żeby osiągnąć zadowalający efekt. Bezpośrednio po nim można wrócić do swojej codziennej rutyny.

Nowoczesny szpital w MEDYKU

Jeżeli chodzi o pobyt w naszym szpitalu, staramy się przewyższyć Państwa oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie pacjenta i satysfakcja z pobytu zależy nie tylko od kompleksowej opieki medycznej, ale w dużej mierze od wszelkich wygód i opieki pozamedycznej. Dokładamy wszelkich starań, by szpital był w pełni przyjazny pacjentom.

Możecie Państwo w pełni zaufać naszemu personelowi lekarsko-pielegniarskiemu, który świadczy Państwu opiekę 24 h/dobę.

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna