Napisz do nasz maila Rejestracja online Zobacz nas na Youtube Zobacz nas na Facebooku Zadznoń do nas przez Skype - login: medykcentru

Jesteś tutaj

Strona główna » O nas

Informacje o MEDYK CENTRUM

MEDYK CENTRUM jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, który funkcjonuje w Częstochowie od 1994 roku. Założycielem firmy jest lek. med. Jan Bińczyk - specjalista ginekologii i położnictwa. W latach 1994 do 2010 MEDYK CENTRUM mieścił się w wynajmowanym lokalu w Częstochowie przy Al. Wolności 22. Od początku skupiał wielu specjalistów z różnych dziedzin medycznych. Działała m. in. poradnia schorzeń piersi z pracownią mammograficzną, poradnia osteoporozy z gabinetem densytometrii. Szczególną uwagę zwracano na schorzenia kobiet. Działało kilka gabinetów ginekologicznych z nowoczesną aparaturą ultrasonograficzną.

Dyrektor Jan BińczykZe względu na ograniczone możliwości lokalowe właściciel podjął starania przeniesienia poradni do innej lokalizacji. Od września 2010 roku firma mieści się w nowo wybudowanym budynku przy Alei Wolności 34. Budynek jest zaprojektowany i wykonany według najnowszych wymogów unijnych. Posiada wentylację mechaniczną, klimatyzację, specjalistyczną windę.

W nowej lokalizacji MEDYK CENTRUM znacząco rozszerzył swoją działalność medyczną. Utworzono gabinety stomatologiczne, zespół gabinetów zabiegowych, Punkt Pobrań do badań laboratoryjnych, sterylizację. Otwarty został oddział szpitalny przyjęć planowych w zakresie ginekologii operacyjnej, chirurgii, ortopedii, laryngologii, urologii.. Medyk Centrum dysponuje nowoczesną bazą diagnostyczną oraz zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna cyfrowa pracownia RTG, mammografii, badań stomatologicznych panoramicznych, badań kostnych i klatki piersiowej, pracownia USG z bardzo nowoczesnym sprzętem do badań 3/4D z badaniami przepływów, pracownia kolposkopii, pracowna urodynamiki, nowoczesna poradnia stomatologiczna i wiele innych.

Medyk Centrum współpracuje z NFZ w ramach wielu poradni.

eRejestracja w Medyk Centrum

def