Napisz do nasz maila Rejestracja online Zobacz nas na Youtube Zobacz nas na Facebooku Zadznoń do nas przez Skype - login: medykcentru

Jesteś tutaj

Strona główna » Diagnostyka » Pracownie Diagnostyczne

Umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia - NFZPoradnia posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia - NFZ. Podstawą leczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest powszechne ubezpieczenie zdrowotne, które jest w Polsce obowiązkowe.

 

Tu dowiesz się więcej na temat ubezpieczenia zdrowotnego!

 

Aby dowiedzieć się więcej lub zarejestrować wizytę wystarczy skontaktować się z pracownikami rejestracji naszej przychodni telefonicznie, poprzez Skype lub osobiście.


Mammografia

Mammografia jest radiologiczną metodą badania sutka (gruczołu piersiowego), które jest badaniem bezpiecznym, bezbolesnym, nie wymaga żadnych przygotowań i trwa kilka minut.

kobiece piersiPodobnie jak w pozostałych metodach rentgenowskich, wykorzystuje się tu różnice w pochłanianiu promieni X, przechodzących przez poszczególne tkanki organizmu. Obraz utrwalany jest na błonach rentgenowskich. Badania wykonuje się specjalnym aparatem, wytwarzającym promieniowanie miękkie przy użyciu czułych błon rentgenowskich.

 

Badania mammograficzne wykonywane są w naszym ośrodku od 1994 roku. W chwili obecnej pracownia dysponuje nowym, bardzo wysokiej klasy cyfrowym mammografem MAMMOMAT INSPIRATION, który poprawia komfort badania. Aparatura medyczna obsługiwana jest przez wykwalifikowany i profesjonalny personel. Gwarantujemy kompleksową diagnostykę chorób piersi (USG, biopsje, zabiegi chirurgiczne).

 

MEDYK CENTRUM w odróżnieniu od mammobusów zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń piersi. Ponadto posiadamy umowę na świadczenie usług medycznych z NFZ. W przypadku stwierdzenia zmian wykonujemy badania USG, biopsję cienko i grubo igłową.

mammografia w Medyk-Centrum

mammografia w Medyk-Centrum

 


Aby dowiedzieć się więcej lub zarejestrować wizytę wystarczy skontaktować się z pracownikami rejestracji naszego Centrum telefonicznie, poprzez Skype lub osobiście. 

 

eRejestracja w Medyk Centrum

def